Reklama

Reklama

Torfiorze z sześcioma medalami. Krążki zdobyli m.in. debiutanci

Opublikowano: 8 grudnia 2020 10:38
Autor: Emste

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

sport W minioną sobotę, 5 grudnia zawodnicy z klubu Torfiorze Team wybrali się do Lubonia, by zmagać się w zawodach Winter Open Brazylijskiego Jiu Jitsu. Podopieczni Ariela Kamieckiego odnotowali świetny występ, przywożąc do Bełchatowa aż 6 medali. Połowę krążków zdobyli debiutanci.

Reklama

Zawodnicy z Bełchatowskiego klubu Torfiorze Team zaliczyli w miniony weekend bardzo udany występ w zawodach Winter Open w Brazylijskim Jiu Jitsu. Piątka sportowców wróciła do domu z sześcioma medalami – w tym dwa złote, jeden srebrny oraz 3 brązowe.

Zmagania, które odbyły się w sobotę, 5 grudnia w Luboniu były podzielone na dwie kategorie – GI (w kimonie) oraz NO GI (bez kimona). Medale zdobyła trójka debiutantów:

  • Zuzanna Wojdalska – srebro w kategorii GI.
  • Maciej Malinowski – złoto w kategorii GI oraz brąz w kategorii NO GI.
  • Sebastian Ławniczek – brąz w kategorii NO GI.

Z krążkami wrócili również bardziej doświadczeni zawodnicy – Paweł Wojdalski (brąz w kategorii GI) oraz Krzysztof Kostrzewa (złoto w kategorii GI).

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

* Klikając „Zaznacz wszystkie” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody.

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

    GKS

    Gratulacje!