Reklama

Reklama

36-latek przeżył zderzenie z pociągiem. Zbierze się specjalna komisja

Opublikowano: 20 listopada 2020 11:03
Autor: Emste | Zdjęcie: pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

region Mężczyzna cudem uniknął śmierci, po tym jak wtargnął na torowisko, wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy. Sprawę bada piotrkowska policja.

Reklama

Sytuacja miała miejsce w czwartek, 19 listopada na torowisku nieopodal ul. Częstochowskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Około godz.19 mężczyzna z niejwyjaśnionych przyczyn wtargnął na torowisko, wprost pod nadjeżdżający pociąg. Skład towarowy relacji Koluszki – Piotrków Trybunalski zjeżdżał już na bocznicę, jechał więc ze stosunkowo małą prędkością – właśnie ten fakt mógł uratować mężczyźnie życie.

Po potrąceniu skład natychmiast się zatrzymał. 36-latek z obrażeniami trafił do szpitala, na ten moment nie wiemy w jakim jest stanie.

Obecnie trwają działania, które mają wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia. Karol Jakubowski z PKP PLK mówił w radiu Łódź, że zbierze się specjalna komisja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

* Klikając „Zaznacz wszystkie” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody.

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.