Reklama

Reklama

Nagrodzili bełchatowian za osiągnięcia w sporcie i kulturze. Kto znalazł się na liście wyróżnionych?

Opublikowano: 23 grudnia 2020 12:55
Autor: Greg | Zdjęcie: Starostwo powiatowe w Bełchatowie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

kultura-i-edukacja Starostwo w Bełchatowie nagrodziło za osiągnięcia w dziedzinie sportu i kultury. Na wyróżnienia dla artystów, zawodników i trenerów przeznaczono ponad 35 tys. zł.

Reklama

Władze powiatu nagrodziły osoby, które wyróżniały się w dziedzinie kultury i sportu. Starostwo na pieniężne granty dla zawodników i trenerów przeznaczyło w tym roku 28 tys. zł. Warunkiem było jednak złożenie dokumentacji, która potwierdzała osiągnięcia. Najwyższa nagroda wyniosła 1.476,00 zł, najniższa 300 zł.

Nagrodzeni i wyróżnieni sportowcy w 2020 roku: Ida Lis, Julia Wengrzyńska, Aniela Lis, Krzysztof Brezyna, Piotr Niźnik, Sylwia Hałaczkiewicz, Jakub Bracki, Mateusz Górny, Adam Patrzyk, Filip Chrosta, Filip Kazimierczak, Maria Kołodziejczuk, Maja Matyśkiewicz, Jakub Śniady, Jakub Domurad, Natalia Wójcik, Mateusz Szaniec, Julia Jończyk, Amelia Zochniak, Anna Olczyk, Oliwia Malinowska, Małgorzata Domagała, Zuzanna Mielczarek, Julia Grochulska oraz Mateusz Markowiak. Wyróżnienia otrzymali: Oliwier Jarzecki, Norbert Szymanek, Bartosz Włodarczyk, Piotr Janowski, Aleksander Sałuda, Dawid Januszewski

Nagrodzeni trenerzy w 2020 roku: Łukasz Mantyk, Michał Tybora, Andrzej Olczyk, Arkadiusz Żurawski oraz w kategorii „Działacz Sportowy” – Adam Cabaj.

Na nagrody w dziedzinie kultury przeznaczono w sumie 7,6 tys. zł. W kategorii „twórca – osobowość roku” otrzymali je: Wiktor Morawiec, Lena Danielczyk, Zespół „ Mała A’ vista”, Władysław Gągała, Pola Gągała, Mariusz Gosławski i Tomasz Orłowski. Martę Kołatek nagrodzono jako animatora kultury, a Adama Chęcińskiego za ochronę kultury.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

* Klikając „Zaznacz wszystkie” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody.

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 22 dni temu | ocena +1 / -1

    Edmund Kaliszewski

    Gratuluję zwycięzcą :)